Як відбувається хімчистка килимів

Якщо ви все ще сумніваєтеся, як і можливий результат хімчистки килимів у цеху, пропонуємо вам ознайомитися з технологіями процесу. Прочитавши про те, як відбувається хімчистка килимів у професійно обладнаному для цього цеху, у вас не залишиться і тіні сумніву, що спеціалізоване чищення дасть набагато кращий і якісніший результат, ніж будь-яке автомийка або прання в домашніх умовах.

Отже, нижче ми розповімо про сучасні та найефективніші технології у сфері екочистки килимових покриттів.

Етап №1 – Заміри та прорахунок вартості

На першому етапі технолог здійснює виміри килима для точного прорахунку вартості послуги. Оплата відбувається лише після здачі килима у чистому стані. Також проводиться експертиза щодо ступеня забруднення та термінів чищення.

Етап №2 – Вибивання

Наступний етап чищення проводиться на апараті для вибивання пилу, збирання волосся та вовни. Двома валами верстат проходить по підкладці (зворотній стороні килима). На цьому етапі з килима вибиваються весь поверхневий пил, бруд, сміття. Залишки сміття потім видаляються щітковим пилососом.

Выбивание на станке.

Етап №3 – Замочування

Далі виріб змочується водою та наноситься шампунь для килимів. На цьому етапі підбирається миючий засіб: залежно від довжини ворсу і матеріалу килима використовується той чи інший шампунь для килимів. Всі шампуні, що застосовуються, - професійні спеціалізовані миючі засоби для чищення килимових покриттів, вони гіпоалергенні і безпечні для дітей і тварин.

Етап №4 – Механічна чистка килима

Етап механічного чищення килима роторною машиною з обох боків – один з основних та найважливіших. Велика щітка, що обертається, справляє механічну дію на виріб, при цьому також відбувається подача миючого розчину в щітку. На етапі механічного очищення видно неозброєним оком, як килим стає світлішим і чистішим.

Чистка ковра роторной машинкой.

Етап №5 – Огляд на предмет плям, що в'їлися.

Після механічного чищення проводиться полоскання та всмоктування миючого розчину екстракторною машиною.

Прочистка экстракторной машиной.

Потім необхідно провести огляд килима технологом на предмет плям, що в'їлися. Якщо такі є, провадиться їх усунення.

Етап №6 – Полоскання та віджимання

Далі килим проходить процес полоскання та віджиму у спеціальній центрифузі. Таке обладнання дозволяє максимально ретельно очистити килим від миючих засобів та віджати від усієї води.

Етап №7 – Сушіння

Сушіння виробу проводиться в сушильній камері при постійній температурі та вологості. Таким чином, килим висихає повністю і швидко, що унеможливлює виникнення грибка і неприємного запаху вологості, що часто відбувається на автомийках або при чистці в домашніх умовах.

 

Етап №8 – Оцінка результату виконаної роботи

Технология химчистки ковров в цеху.

Таким чином, багатоетапний процес прання із застосуванням сучасного спеціалізованого обладнання та миючих засобів забезпечує не просто поверхневе прання, а й глибинне: вичищається не тільки пил та бруд з верхніх шарів покриття, але й невидимі людському оку шари забруднень, плям, пилові кліщі, мікроорганізми та бактерії. Чи можна досягти такого рівня очищення в домашніх умовах – без застосування роторних машин, центрифуг та якісного сушіння? Ні. Результат на автомийці буде трохи кращим, ніж якщо помити килим будинку. Тим не менш, навіть там немає можливості виведення внутрішніх забруднень, застосування гіпоалергенних препаратів та повноцінного сушіння.

Щоб досягти кращого результату - звертайтеся до компанii КовроЧист! Ми доставимо килим безкоштовно в обидва кінці та зробимо усю брудну роботу за вас. І що найголовніше – впораємося з будь-якими забрудненнями краще за інших. Телефонуйте!