ХІМЧИСТКА М'ЯКИХ МЕБЛІВ В ОДЕСІ

Якщо ваш диван усіяний плямами від смакоти, а підлокітники крісел заблищали від частого використання, запросіть «КовроЧист» почистити м'які меблі, повернути їй початкову свіжість і насиченість фарб. Наші майстри приїдуть до вас додому разом з клінінговим обладнанням та сучасними засобами для чищення. Знову користуватись обстановкою ви зможете через 2-3 години після закінчення робіт.

ЧИМ ЧИСТЯТЬСЯ М’ЯКI МЕБЛI КЛIЄНТIВ

Кваліфікована хімчистка меблів вдома проводиться різними способами та різними препаратами. Їх вибір залежить від характеру та свіжості забруднень, матеріалу оббивки та наповнювача, вимог клієнтів до складу миючих засобів.

Професійне чищення м'яких меблів використовує:

  • Піну.. Збита з розчину миючого засобу піна швидко розчиняє плями органічного походження. Піна містить мало води, оброблена нею поверхня швидко сушиться. Метод застосовується вдома у разі свіжих забруднень та на шкіряній оббивці.
  • Хімію.. Розчин спеціальних засобів застосовується на дуже складних, застарілих плямах, що в'їлися. Він розприскується спеціальною машиною в матеріал, пляма зачищається механічно, екстрактор витягує відпрацьовану суміш. Речовини мають агресивний характер, не підходять для роботи з оббивкою зі шкіри та деяких матеріалів.
  • Пар.Парогенератор працює зі складними та застарілими плямами, натуральними текстурними тканинами. Тиск гарячої пари розчиняє і збиває засохлий бруд, вбиває бактерії, усуває запах. Потім машина екстрактор висмоктує з меблів брудну вологу, об'єкт сушиться. Метод не підходить для виробів, каркас яких виготовлений з не вологостійких сортів деревини.
  • Порошок.. Дрібнодисперсним порошком, що чистить, і м'якою щіткою виконується сухе чищення м'яких меблів з ворсистою і делікатною оббивкою. Так чистяться велюр, оксамит, флок, шерсть.
Химчистка мягкой мебели на дому – это просто.

Виходячи з ситуації, майстри можуть комбінувати способи обробки, щоб досягти максимального ефекту. Комплекс включає використання дезодоруючих засобів та сушіння об'єктів тепловою гарматою. Після закінчення робіт оббивка повертає свій яскравий колір, текстуру поверхні, приємну м'якість.

Ціна послуги залежить від обраного методу обробки та площі оббивки. Дізнатися, скільки коштує хімчистка килимів та м'яких меблів, можна по телефону або у прайсі на сайті. Телефонуйте, замовляйте, отримуйте якісне сервісне обслуговування від «КовроЧист» за один день!

Вартість хімчистки м'яких меблів

Назва послугиОд. вим.Цiна
Стiлецьшт.75 грн.
Стілець зі спинкоюшт.150 грн.
Офісний стілецьшт.200 грн.
Крісло текстильнешт.350-450 грн.
Диван дитячийшт.600-700 грн
Диван стандартшт.800-1000 грн.
Диван кутовийшт.1200-1500 грн.
Диван кутовий великийшт.1500-2500 грн.
Матрац двоспальнийшт.1000-1200 грн.
ДОДАТКОВО:
Світлі та сильно забруднені+(20-30)%
МИНИМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ700 грн.