ХИМЧИСТКА ДИВАНОВ В ОДЕССЕ НА ДОМУ

Регулярна хімчистка дивана – одна з умов підтримання задовільного санітарного стану у будинку. Крім ненавмисної посадки плям, під час експлуатації меблів відбувається природне забруднення оббивки. У засмальцьованих місцях налипає пил, селяться бактерії, грибки, кліщі, завдаючи шкоди здоров'ю людей. Службовці компанії «КовроЧист» виконують чищення меблів вдома за допомогою спеціального клінінгового обладнання.

ПОРЯДОК ЧИЩЕННЯ ДОМАШНIХ МЕБЛIВ

Чищення диванів на дому виконується за допомогою сучасних засобів догляду за м'якими меблями. Зателефонуйте до сервісної служби, опишіть проблему, і виїзна бригада привезе все необхідне із собою.


Перед тим, як почистити диван, фахівець робить його ретельний огляд. Він визначає ступінь і складність забруднення, матеріали виготовлення, приймає рішення про спосіб та засоби обробки. Після цього починається власне чистка дивану:

Химчистка диванов на дому: кожаных и тканевых без риска повреждений.
  • Механічна чистка м'якого дивану. Електровибивання пилу з глибоких шарів наповнювача та оббивки. Збір вакуумним пилососом пилу, сміття, шерсті тварин, волосся. Якщо застарілих плям немає, виконується чищення оббивки дивана з дезодорацією та сушінням. У складних випадках майстер переходить до наступного етапу.
  • Нанесення на диван, хімчистка. Залежно від характеру забруднень, може використовуватися щільна піна з миючого препарату, хімічний реагент для розчинення поверхневих плям, глибоке впорскування розчину в оббивку і наповнювач. Професійна косметика для меблів діє ефективно та швидко.
  • Екстракція. Машина-екстрактор, діючи за принципом миючого пилососа, витягує з меблів відпрацьований розчин із брудом. Миття диванів виконується ретельно, кожна пляма обробляється до повного зникнення.
  • Сушiння. Прання диванів залишає деяку кількість вологи в оббивці та наповнювачі. Вдома меблі можна залишити на відкритому повітрі на просушування або швидко висушити за допомогою теплової гармати. У другому випадку меблями можна скористатися відразу після сервісного обслуговування.


Якщо настав час почистити диван від плям, телефонуйте нам. Ми швидко та якісно виконаємо цю роботу. Ціна послуги залежить від площі та стану об'єкта. Дізнатися попередню цифру можна телефоном або з прайсу. Точну вартість робіт назве майстер після діагностики.

Телефонуйте, ставте запитання, замовляйте чищення килимів та м'яких меблів у сервісній службі «КовроЧист»!

Вартість чищення дивану

Название услугиЕд. изм.Цена
Стулшт.75 грн.
Стул со спинкойшт.150 грн.
Офисное креслошт.200 грн.
Кресло текстильноешт.350-450 грн.
Диван детскийшт.600-700 грн
Диван стандартшт.800-1000 грн.
Диван угловойшт.1200-1500 грн.
Диван угловой большойшт.1500-2500 грн.
Матраc двуспальныйшт.1000-1200 грн.
ДОПОЛНИТЕЛЬНО:
Светлые и сильно загрязненные+(20-30)%
МИНИМАЛЬНЫЙ ЗАКАЗ700 грн.