ХІМЧИСТКА МАТРАЦІВ В ОДЕСІ

Глибока хімчистка для матраців потрібна так само, як для будь-яких м'яких меблів. Навіть найакуратніша експлуатація не рятує їх від появи плям. Пил і волога утворюють у численних шарах бруд. У ній поселяються шкідливі мікроорганізми та пліснява. Згодом від ліжка починає виходити неприємний запах.

Професійне чищення матраців у сервісній компанії «КовроЧист» швидко позбавить ваше спальне місце від забруднень і відновить його початковий вигляд.

ЯК ПРОФЕСIOНАЛИ ЧИСТЯТЬ МАТРАЦИ

Краще здати матрац у хімчистку, щоб усі маніпуляції проводились в умовах сервісної майстерні, а не у квартирі. Але якщо клієнти бажають, щоб робота була виконана якнайшвидше, ми проводимо її вдома. Для досягнення 100% результату співробітники використовують спеціальне клінінгове обладнання, застосовують сучасні засоби для чищення, суворо дотримуються технології.

Для початку майстер з'ясовує характеристики та склад об'єкта, визначає, чи сумісні матрац, хімчистка та термообробка. Наприклад, чищення ортопедичних матраців з латексним наповнювачем можливе лише холодним розчином. Встановивши засоби та методи, фахівець приступає до поетапної роботи.

  • Механічна очистка. Електровибивання руйнує кірки пилу, що утворилися, на глибину до 15 шарів матеріалів. Вакуумний пилосос збирає суспензію, що утворилася.
  • Інжектування. Розчин миючого засобу готується в машині-екстракторі. Через сопло він із силою впорскується у виріб, розчиняє органічні відкладення, що накопичилися в волокнах, очищає пружини, дезодорує спальне місце. Важкі місця на поверхні піддаються механічному чищенню.
  • Екстракція. Відпрацьований розчин вакуумним способом витягується з тіла матраца. Разом з розчином в ємність машини надходить весь бруд, мікроорганізми, суперечки плісняви, джерела неприємних запахів.
  • Сушiння. . Залишки вологи швидко висушуються тепловою гарматою. Після цього матрацом відразу можна користуватися.

Якщо виконується щорічне чищення матраців, ціна сервісу нижча, тому що миючих засобів та робочого часу потрібно менше. Вартість послуги залежить від площі спального місця та від характеру забруднень. Так, площа дитячого матраца менша за двоспальний, але він може бути сильно замазаний і працювати з ним доводиться більше.

Потрібно привести до ладу спальне місце? Телефонуйте в «КовроЧист», замовляйте професійну хімчистку меблів прямо зараз!

Химчистка матраса на дому с гарантией качества.

Вартість хімчистки матраца

Назва послугиОд. вим.Цiна
Стiлецьшт.75 грн.
Стілець зі спинкоюшт.150 грн.
Офісний стілецьшт.200 грн.
Крісло текстильнешт.350-450 грн.
Диван дитячийшт.600-700 грн
Диван стандартшт.800-1000 грн.
Диван кутовийшт.1200-1500 грн.
Диван кутовий великийшт.1500-2500 грн.
Матрац двоспальнийшт.1000-1200 грн.
ДОДАТКОВО:
Світлі та сильно забруднені+(20-30)%
МИНИМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ700 грн.