ХIМЧИСТКА КОВДР I ПЛЕДIB

Регулярна заміна постелі забезпечує належний санітарний стан спальні частково. У ковдрах, подушках, пледах згодом накопичуються пил, спори плісняви, клітини епідермісу та іншої органіки, бактерії, пилові кліщі. Витрусити патогени з постільних речей неможливо. Якісна хімчистка ковдр повинна проводитися 1-2 рази на рік. Привозіть їх у сервісну компанію «КовроЧист».

ЯК ВИКОНУЄТСЯ ХIМЧИСТКА ПОСТЕЛЬНИХ РЕЧЕЙ

Чищення речей здійснюється відповідно до вимог, що пред'являються до прання та чищення матеріалів речей.

  • Прання вовняної ковдри проводиться у великих барабанних машинах, у теплій воді, зі спеціальними шампунями, у делікатному режимі. Для відновлення структури вовняне полотно обробляється парою, а знищення мікрофлори – кварцюванням. Додаткова дезодорація дає висушеному виробу приємний аромат.
  • Хімчистка пледу.. Трикотажні вироби не можуть піддаватися механічному обробленню або машинному пранню. Щоб зберегти їх форму, сервісний центр виконує хімічне чищення з наступним полосканням та сушінням виробу.
  • Прання покривала та ковдри з синтетичним наповнювачем проводиться в теплій воді з використанням відповідних шампунів, засобів для виведення плям і антисептиків.

Кожним виробом спеціалісти займаються окремо. Неприпустимо, щоб речі різного кольору різних клієнтів оброблялися одночасно. За допомогою спеціальних (безпечних) хімічних реагентів, ваша ковдра чи плед набуде свіжості та чистоти нового виробу!

Химчистка пледа.

На відміну від білизни, прання постільних речей в домашніх умовах незручне, неможливе, а часом небажане. Ковдра, що наситилася водою, може зламати пральну машину, покривало з невідомого матеріалу деформуватися, вовняний плед дати усадку. Краще здати ковдру в хімчистку, ніж шкодувати про зіпсовану річ.

Тільки фахівці, які професійно знаються на властивостях текстильних матеріалів, можуть безпомилково визначити відповідний косметичний засіб і належний режим обробки. В результаті ви отримаєте чисту, свіжу річ, без неприємних запахів та шкідливих для здоров'я накопичень.

Послуги прання та чищення пледів замовляйте у спеціалізованому сервісному центрі «КовроЧист»! У нас ви також можете замовити хімчистку килимових покриттів з безкоштовною доставкою або хімчистку м'яких меблів вдома (наприклад, хімчистка дивана займе всього кілька годин, зате ви отримаєте задоволення від свіжості та чистоти виробу, на якому проводите щодня по кілька годин).

Вартість хімчистки ковдри та пледа

ПослугаОд. змін.ЦінаАкція
Плед, накидка, ковдра (не пух)м2 ̶̶̶9̶0̶ ̶г̶р̶н̶.̶85 грн.
Килим (синтетика, шерсть)м2 ̶1̶3̶0̶ ̶г̶р̶н̶.̶120 грн.
Килим (високий ворс, Шеггі)м2 ̶1̶5̶0̶ ̶г̶р̶н̶.̶140 грн.
Килим (високої щільності, на клейовій основі)м2 ̶1̶5̶0̶ ̶г̶р̶н̶.̶140 грн.
Шкіра, віскоза, шовк, бамбукм2 ̶2̶5̶0̶ ̶г̶р̶н̶.̶200 грн.