Все про хімчистку салону авто

У процесі експлуатації авто, в салон неминуче потрапляють пил, сміття, бруд тощо. Навіть якщо ви дбайливо ставитеся до сидінь або постійно прибираєте всередині салону, пил і бруд все одно накопичуються і псують зовнішній вигляд салону, а також ваші відчуття від знаходження всередині авто. Найкращий вихід – віддавати авто на професійне чищення салону авто хоча б раз на півроку. Далі у статті розповідаємо про процес професійної хімчистки та наші рекомендації щодо догляду за салоном.

Етапи

Кожен із нижче наведених етапів є невід'ємною частиною якісної хімчистки автомобіля.

    1. Початкове видалення сухого бруду із внутрішніх деталей салону авто

Без ретельного видалення пилу, бруду, сміття, інші етапи неможливі. На цьому етапі роботи співробітники хімчистки використовують професійні пилососи зі спеціальними насадками, які допомагають очищати салон від початкового забруднення з усіх елементів та частин салону, у тому числі найзатишніших. Найголовніше, що такі пилососи не просто ефективно очищають від усіх можливих небезпечних та шкідливих забруднень (пил з доріг, бруд, тополиний пух, пісок, кіптява, сажа), але й мають фільтр потрійного очищення повітря, завдяки якому жодна порошинка не повернеться назад у салон.

Уборка сухой пыли.

  • Поелементне вологе хімічне чищення салону

Це основний і трудомісткий процес хімчистки. На цьому етапі застосовується нанесення різноманітних хімічних засобів. Насамперед, відбувається обробка салону професійним парогенератором, який під високим тиском обробляє обшивку салону, розчиняючи бруд і пил, плями, що в'їлися, вбиваючи пилових кліщів і хвороботворні мікроби.

Tornador.Потім фахівці розпочинають роботу з приладом "Торнадор". Торнадор розпорошує стиснене повітря разом із миючим складом, створюючи ефект торнадо, звідси й назву. Такий ефект ефективно чистить будь-яку забруднену поверхню і не залишає шансу навіть в'їлися плями. У процесі чищення фахівцями КовроЧиста використовуються лише безпечні та гіпоалергенні засоби, які створюють ефект свіжості всередині авто, без зайвих та надто насичених запахів.

Після закінчення цього етапу – необхідно обов'язково оглянути салон на предмет допущених помилок та пропущених місць. Після того, як майстер переконається в тому, що хімічне чищення пройшло успішно, можна приступити до наступного етапу.

  • Сушка

Після вологого прибирання необхідно провести сушіння за допомогою спеціального автофена, або гармати. Це обладнання допомагає швидко, протягом пари годин, висушити салон автомобіля, а також в зимовий час - просушити вологу від снігу підлогу. Потужний потік теплого повітря подається в спеціальні чохли на сидіння та підлогу. Завдяки такому сушінню в салоні не з'являється конденсат, не з'являються пліснява і затхлий запах, не запітніють скла.

Сушка после химчистки.

  • Додатковий захист від зовнішнього впливу

За допомогою спеціальних поліролей посилюється колір, надається блиск, антистатик наноситься. Необхідно правильно підібрати для кожного матеріалу правильний засіб.

Процесс химчистки салона машины.

В результаті – ви заберете свій автомобіль з хімчистки абсолютно чистим і ніби новим, без жодної порошинки та сторонніх запахів усередині салону. При цьому салон повністю сухий та придатний до експлуатації. Але щоб отримати такий ефект, відповідально поставтеся до вибору компанії. У КовроЧисті вам нададуть максимально якісний та ефективний підхід до чищення автомобіля та не залишать жодного шансу плямам та бруду залишитися всередині!

Популярні помилки при виконанні хімчистки

Щоб уникнути негативних наслідків хімчистки, рекомендуємо переконатися, що обрана вами компанія не припуститься таких помилок:

  • надто залиті вологою підлога та кнопки;
  • не вимита хімія до кінця (хімію потрібно максимально збирати та вичищати, щоб не було розлучень, білих плям, зайвого “хімічного запаху”);
  • не просушений до кінця салон (гармата або автофен повинні до кінця висушувати не тільки оббивку, сидіння та дверцята та стелі, а й обов'язково підлогу);
  • неякісно очищені повітроводи (при отриманні авто з чищення, просвітити повітропровід ліхтариком і відразу зрозумієте, наскільки відповідально в компанії поставилися до вашого авто).

Шукаєте компанію, яка пропонує послуги хімчистки для авто? Зверніться до компанii КовроЧист! Доступні ціни, багаторічний досвід, індивідуальний підхід та якісний результат – наші головні переваги!