Засоби для хімчистки меблів, килимів, салонів авто

Без належного очищення та догляду в оббивці м'яких меблів і матеріалі килимів утворюються і накопичуються пил, бруд, плями, різні бактерії і мікроорганізми, пилові кліщі. Все це негативно впливає на здоров'я людини при регулярному та тісному контакті. Щодня користуючись диваном або кріслом, ви дихаєте пилом і постійно взаємодієте з брудними поверхнями. Те саме стосується автомобільного салону.

 

Але крім бруду такі поверхні втрачають свою свіжість, стають тьмяними, від них з'являється неприємний запах. Щоб цього не відбувалося, необхідно регулярно проводити хімчистку: своїми руками або замовляти професійну. І хоч самостійне чищення є гарною альтернативою, воно не зрівняється з професійним, в результаті якого фахівці домагаються глибинного очищення всіх шарів виробу.

 

Выведение пятен с ковра своими руками.

 


Один з найважливіших факторів досягнення якісного результату при хімчистці килимових покриттів або чищення м'яких меблів вдома – це використання спеціалізованих та найефективніших сучасних миючих засобів. Засоби для чищення меблів, килимів та салонів авто повинні бути обов'язково гіпоалергенними та безпечними для людини та тварини. Вони не повинні мати запахів, а тим більше – запаху хімії. Нижче розповідаємо, якими засобами користуються фахівці компанії КовроЧист для різних видів очищення та матеріалів.

 

Хімія для оббивки меблів та килимів

Передовими засобами у сфері професійної хімії для клінінгістів вважаються два основні виробники – Prochem та Chemspec.

 

Prochem

 

Prochem.

 

Англійський виробник хімії для клінінгу тканинних поверхонь вже понад 40 років є одним із основних постачальників миючих засобів найкращої якості, у тому числі й в Україні. Серед продукції Prochem є засоби для виведення плям, засоби для попередньої обробки килимів і меблів і для основної обробки, а також різні спеціальні засоби, такі як дезодоранти та ополіскувачі для килимів.

 

Під час виробництва продукції дотримуються всі європейські стандарти якості, безпеки та екологічності. Так, продукція відповідає європейському стандарту CLP 1272/2008. Всі товари постійно тестуються на предмет безпеки та перевіряються на екологічність.

 

Лінійка продукції компанії пропонує різні засоби для різних видів тканин (обивки) та різних видів забруднень. Це забезпечує максимальну ефективність при здійсненні хімчистки, а також дозволяє нам як виконавцям гарантувати збереження виробу.

 

Chemspec

 

Chemspec.

 

Американська компанія Чемспек також була утворена вже понад 40 років тому та призначена для виробництва товарів для професійного використання. Chemspec виробляють хімію для клінінгістів, яка ефективно справляється з будь-якими видами забруднень та різних видів матеріалів. Це і засоби для виведення плям, і нейтралізатори запахів, і інші засоби для догляду за килимовими покриттями і оббивкою м'яких меблів.

 

Автокосметика

 

Глибока хімчистка салону автомобіля також потребує професійного підходу та використання спеціалізованої автохімії. Сюди відносяться концентрати для чищення килимків, засоби для чищення сидінь (різні для кожного з видів матеріалу оббивки сидінь), рідини для миття екранів та моніторів, рідини для пластикових поверхонь тощо.

 

Уборка сухой пыли.

 

Переваги професійної хімії:

  • наявність сертифікацій та паспортів безпеки (як європейських, так і проведених в Україні);
  • широка лінійка продукції зі спеціалізацією для різних матеріалів та видів забруднень;
  • безпечні для кінцевого користувача та щодо впливу на навколишнє середовище;
  • без запаху;
  • ефективність та збереження виробу гарантовані;
  • спеціалізована для використання у промислових та професійних цілях.

 

Телефонуйте в «КовроЧист» для замовлення якісної хімчистки вашого дивана, килима або автомобіля. Наші фахівці допоможуть навіть у найскладніших випадках!